شايد براتون سوال باشه که بهترين نرم افزار CRM کدومه ؟

خب براي جواب اين سوال اول بايد بگم که اصلا CRM چيه!

CRM چيه؟

من در پست قبل بهتون گفتم که CRM چيه؟ اگر هنوز نديديد پيشنهاد مي کنم که وارد اين لينک شويد و ببينيد که CRM چيه

اگر بخوام خيلي کوتاه توضيح بدم که سي آر ام چيه: CRM يا مديريت ارتباط با مشتري در واقع رويکرديه که به کسب و کارها کمک مي‌کنه نحوه ازتباط با مشتري را مديريت کنن، ارتقا بدن و سرعت بدست آوردن مشتري‌هاي جديد افزايش بدن.

حالا اين روند يک نرم افزار داره که به صورت اتوماتيک خيلي گزارش ها و کارهاي تکراريو انجام ميده و به شما کمک ميکنه خيلي بهتر، سريع تر و قدرتمندتر ارتباط با مشتري هايتان را بهبود بديد.

نرم افزار CRM به شما کمک ميکنه بسيار راحت تر با مشتريانتون ارتباط برقرار کنيد

بهترين نرم افزارهاي خارجي

من براي شما ليستي از بهترين نرم افزارهاي خارجي درست کردم که به شما کمک ميکنه اگر دنبال سي آر ام خارجي هستيد و زبان نرم افزار براي شما فرقي نميکنه بتونين راحت تر و سريع تر انتخاب کنيد 

خب ليست در پايين آمده و ميتونين ببينين:

1. Salesforce 

اين نرم افزار جزو بترين نرم افزار هاي CRM دنيا مي باشد و شما ميتونين روي اسمش کليک کنيد تا اطلاعات بيشتري از اين نرم افزار ببينيد

2. Zoho 

اين نرم افزار هم جزو نرم افزارهاي خوب خارجيه که در جهان مثل بمب صدا کرده و خيلي قابليت هاي خوبي داره. براي مشاهده  اطلاعات بيشتر روي اسمش کليک کنيد

3. bitrix24

براي سومين نرم افزار از بيتريکس 24 نام بردم چون اون هم واقعا قابليت ها و امکانات خوبي داره و خيلي مفيد و کمک کننده هستش براي اطلاعات بيشتر روي اسمش کليک کنيد 

بهترين نرم افزار CRM ايراني

ميتونم به جرعت بگم که بهترين نرم افزار CRM ايراني، مطعلق به شرکت داناپرداز مي باشد و شما ميتونين با کلي قابليت هاي خوب و امکانات ويژه مديريت ارتباط با مشتريتون را بهبود بديد 

سي آر ام دانا شما رو از هر نرم افزار ديگه تو اين موضوع بي نياز ميکنه و واقعا تجربه بهترين نرم افزار را درک ميکنين 

سي آر ام دانا مي تواند با Saleforce که بهترين دنيا است رقابت کنه و زبان فارسي بودنش خيلي به کسب و کارهاي ايراني کمک ميکنه

تازه شما با استفاده از دموي رايگان اين نرم افزار ميتونين تست کنين که چجوريه.

ديگه چي از اين بهتر!

نرم افزار CRM براي استارتاپ ها

بهترين نرم افزار CRM کدومه؟

نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري از نگاه ايتنا

نرم افزار CRM و تجربه مشتري

نرم ,افزار ,crm ,بهترين ,تر ,آر ,نرم افزار ,بهترين نرم ,افزار crm ,آر ام ,اسمش کليک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگي آرام دانلود رایگان مقاله8 فناوری و برنامه نویسی مشاوره مالیاتی در تهران minoospc پی سی مطلب viidab Bobby's collection automation پکیج آموزشی سرمایه گذاری در بورس